Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Flip-top

OMEGA Plastics to doświadczony producent nakrętek plastikowych, które powstają dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry i przy użyciu specjalistycznego parku maszynkowego. Produkowane z tworzyw sztucznych nakrętki typu flip-top to uniwersalne zamknięcia, które wpływają na odpowiednie dozowanie produktu. Są one funkcjonalne i mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są zarówno przez przemysł kosmetyczny, jak i firmy zajmujące się produkcją chemii gospodarczej oraz ogrodniczej. Tego rodzaju plastikowe nakrętki pasują na butelki o różnym kształcie i rozmiarze. Pozwalają zadbać o świeżość, a tym samym skuteczność kosmetyku czy detergentu i są przy tym bardzo wytrzymałe.

W naszej ofercie znajdują się również niestandardowe rozwiązania, które tworzone są zgodnie z wytycznymi otrzymywanymi od Klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia nie tylko na nakrętki. Odbiorcom z całego kraju proponujemy opakowania z HDPE i PP, które stosowane są w przemyśle kosmetycznym i chemicznym.