Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 100 ml Irys

"Irys" to wyjątkowo podręczny pojemnik z zakrętką o pojemności 100 ml. Można w nim umieścić dowolny kosmetyk w postaci płynnej, stałej lub żelowej. Produkty z tej serii idealnie sprawdzą się jako opakowania kosmetyczne na peelingi do ciała, kremy lub maseczki do twarzy. Stosunkowo szeroki gwint zakrętki umożliwia wygodne korzystanie z kosmetyku. Niewielki rozmiar pojemnika umożliwia jego zastosowanie w podróży, ponieważ zajmuje niedużo miejsca, a szczelne zamknięcie przechowywanego kosmetyku zapobiega jego wydostawaniu się.

Jako wyrób producenta opakowań z PP i HDPE, "Irys" jest produktem w pełni bezpiecznym, o długiej żywotności, niewpływający na skład przechowywanych w nim kosmetyków. Obydwa tworzywa są uważane za jedne z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych w przemyśle opakowaniowym. Zarówno pojemnik, jak i szczelna zakrętka opakowania z PP/HDPE są wykonywane z najwyższej jakości, oryginalnych surowców, gwarantujących wieloletnią trwałość i funkcjonalność opakowań kosmetycznych.

  • Pojemność: 100 ml
  • Wysokość: 64 mm
  • Gwint: 33/410

  • ← POWRÓT