Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 120 ml Luiza

"Luiza" to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciekawy wygląd produktu, połączony z jego wysoką trwałością i komfortowym użytkowaniem. Designerski kształt pojemnika to jego cecha charakterystyczna, wyróżniająca go spośród prostych, klasycznych modeli, które są dostępne w naszym katalogu. Opakowania kosmetyczne tego typu, szczególnie w komplecie z nasadką z reduktorem, sprawdzą się do przechowania balsamu, mydła, olejku lub ulubionego szamponu. Niewielka pojemność i ergonomiczny kształt sprawiają, że wyrób znajdzie swoje miejsce na każdej półce z kosmetykami.

Nowoczesna "Luiza" od renomowanego producenta opakowań plastikowych stanowi idealne połączenie stylu i dobrych parametrów technicznych. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne, sprawdzeni dostawcy i szczegółowa kontrola każdego etapu procesu technologicznego sprawiają, że uzyskane wyroby spełniają najwyższe możliwe standardy w kwestii poziomu sterylności, bezpieczeństwa użytkowania czy też odporności chemicznej i mechanicznej.

  • Pojemność: 120ml
  • Wysokość: 87mm
  • Gwint: 24/410
  • Waga: 22,5g

  • ← POWRÓT