Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Malwina

Wieczko typu flip-top, chroniące zawartość opakowań kosmetycznych przy pomocy zatrzasku w nieruchomej zakrętce, powinno być wykonane z trwałego i pewnego materiału, takiego jak polipropylen i polietylen wysokiej jakości, które, jako producent plastikowych pojemników, stosujemy z największą dbałością o końcowy efekt. Dynamiczna forma Malwiny, oparta na szerokiej podstawie i zaokrąglonych krawędziach, idealnie nadaje się do młodzieżowych szamponów, odżywek, a także do półpłynnych kremów (np. środków ochrony przeciwsłonecznej). Przy typowej pojemności produktu do użytku osobistego (150 ml), może on zainspirować producentów kosmetyków do stworzenia całej linii dedykowanej konkretnej grupie odbiorców.

Nietransparentny korpus Malwiny przeznacza ją do konfekcjonowania środków wrażliwych na działanie światła. Inne rodzaje ochrony zapewniają wysokiej jakości prefabrykaty, używane przez nas do produkcji opakowań kosmetycznych. W naszym zakładzie stosujemy wyłącznie polipropylen i polietylen (PP i HDPE), najlepsze rodzaje materiałów do przechowywania środków czystości, higieny i pielęgnacji. Oprócz wyjątkowego połączenia sprężystości i sztywności, są one całkowicie nieczułe w kontakcie z substancjami używanymi w tej branży.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 127 mm
  • Gwint: flip top

  • ← POWRÓT