• polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Galeria produktu

Chcesz wycenić swoje zamówienie?

  Butelka HDPE/PP 250 ml Top

  Butelka HDPE/PP 250 ml Top jest jednym z pięciu opakowań w serii. To produkt z zakrętką, umożliwiającą zastosowanie płynnego kosmetyku w rozcieńczonej formie.

  Pianotwórcza zakrętka jest dodatkowo zabezpieczona transparentną zatyczką, co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami butelki sprawia, że jest ona wyjątkowo poręczna. Jest to produkt idealny nie tylko w podróży, ale również na co dzień.

  Butelka HDPE/PP 250 ml Top jest odpowiednia dla kosmetyków do mycia twarzy, ciała lub włosów, jak również mydeł w płynie. Ze względu na niskie stężenie dozowanych detergentów opakowanie to będzie idealnym rozwiązaniem dla delikatnej i wrażliwej skóry.

  Zdjęcie przedstawia białą butelkę, jednak na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać tę butelkę również w innych kolorach. Zarówno butelka, nakrętka z pompką, jak i zatyczka są wykonane z trwałych i bezpiecznych tworzyw, które nie reagują z kwasami czy zasadami i solą.

  Przemysł kosmetyczny wymaga zachowania wysokiej sterylności i bezpieczeństwa produktów, względem późniejszego ich zastosowania do przechowywania substancji o zróżnicowanym składzie. Produkcja opakowań z polipropylenu i polietylenu odbywa się przy zachowaniu istotnych wymagań jakościowych wyrobów i higieny linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskujemy pojemniki spełniające najwyższe standardy. Nasze opakowania kosmetyczne to połączenie estetycznych rozwiązań i trwałych materiałów.

  Parametry techniczne

  Gwint: 43/400
  Pojemność: 250ml
  Wysokość: 187mm

  Kategorie produktów

  Zapytanie o produkt: Butelka HDPE/PP 250 ml Top