• polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Galeria produktu

Chcesz wycenić swoje zamówienie?

  Butelka HDPE/PP 200 ml Top

  Butelka HDPE/PP 200 ml Top to produkt o uniwersalnym zastosowaniu i nowoczesnym kształcie. Pojemność oferowanego opakowania kosmetycznego w zupełności wystarcza do codziennego stosowania preparatów do pielęgnacji.

  Uniwersalność pojemnika przejawia się w możliwości zamontowania różnych nakrętek, między innymi nakrętki pianotwórczej oraz przechowywaniu dowolnych kosmetyków w postaci płynu.

  Butelka HDPE/PP 200 ml Top jest odpowiednia dla kosmetyków do mycia i pielęgnacji twarzy, ciała lub włosów, jak również mydeł w płynie.

  Zdjęcie przedstawia białą butelkę, jednak na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać tę butelkę również w innych kolorach. Nasze Opakowania są wykonane z trwałych i bezpiecznych tworzyw, które nie reagują z kwasami czy zasadami i solą.

  Przemysł kosmetyczny wymaga zachowania wysokiej sterylności i bezpieczeństwa produktów, względem późniejszego ich zastosowania do przechowywania substancji o zróżnicowanym składzie. Produkcja opakowań z polipropylenu i polietylenu odbywa się przy zachowaniu istotnych wymagań jakościowych wyrobów i higieny linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskujemy pojemniki spełniające najwyższe standardy. Nasze opakowania kosmetyczne to połączenie estetycznych rozwiązań i trwałych materiałów.

  Parametry techniczne

  Gwint: 43/400
  Pojemność: 200 ml
  Wysokość: 167 mm

  Kategorie produktów

  Zapytanie o produkt: Butelka HDPE/PP 200 ml Top