Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Top

Pojemniki "Top" stanową wyjątkowo praktyczne rozwiązania, umożliwiające dozowanie płynnych kosmetyków. Opakowania kosmetyczne przyjmują postać butelki o pojemności 150 ml wyposażonej w zakrętkę z pompką pianotwórczą. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania możliwe jest stosowanie kosmetyków w niewielkich, ale zupełnie wystarczających ilościach. W butelce "Top" można umieścić produkty do mycia twarzy, ciała lub włosów. Opakowania kosmetyczne z pompką pianotwórczą świetnie sprawdzą się jako dozowniki żelu do twarzy lub mydła w płynie. Kosmetyki w formie pianki to idealne rozwiązanie dla delikatnej i wrażliwej skóry, ze względu na niskie stężenie detergentów.

Zarówno butelka, nakrętka z pompką, jak i zatyczka są wykonane z trwałych i bezpiecznych tworzyw. Będąc producentem opakowań z polietylenu (HDPE) i polipropylenu (PP) stawiamy przede wszystkim na jakość i funkcjonalność naszych produktów, czego przykładem jest ergonomiczna butelka "Top". Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych opakowanie osiąga wysoką trwałość i nie reaguje z kwasami czy zasadami.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 136 mm
  • Gwint: D43

  • ← POWRÓT