Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 170 ml Gloria

Uniwersalny i dynamiczny kształt pojemnika na płynne kosmetyki Gloria pozwala umieścić w nim delikatne środki do codziennej pielęgnacji urody. Za sprawą gwintu 24/410 do buteleczki HDPE i PP pasuje kilka nakrętek, więc, oprócz klasycznego kapturka, można dołączyć do niej także atomizer lub dyszę pianotwórczą. Plastikowe opakowania kosmetyczne o pojemności 170 ml są dostępne w różnych barwach, co pozwala połączyć odpowiedni, elegancki kolor z dowolnym rodzajem zawartości.

Jako producent plastikowych opakowań kosmetycznych staramy się w naszych projektach łączyć solidność z choćby odrobiną wytworności – zawartość naszych buteleczek czy słoiczków służy poprawie urody, więc także od nich oczekuje się nie najgorszego wyglądu. Gloria jest tego znakomitym przykładem. Stosowany do produkcji naszych serii polipropylen i polietylen gwarantuje właśnie taki efekt: trwałe korpusy i bezpieczne zamknięcia oraz nieskazitelny wygląd, w przypadku kolorowych naczynek cieszący oko także gładką fakturą i delikatnym połyskiem.

  • Pojemność: 175 ml
  • Wysokość: 130 mm
  • Gwint: M3, 24/410, Sp1, Sp3

  • ← POWRÓT