Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Ingis

Elegancja, uniwersalność, wytrzymałość - to jedne z najważniejszych cech produktu "Ingis”. Profesjonalnie wykonany pojemnik może posłużyć do przechowywania różnego typu kosmetyków w postaci płynnej. Wysokiej jakości materiał w połączeniu z ozdobnym wykończeniem butelki tworzą wyjątkowy wyrób, który zachwyca wyglądem i może znaleźć wiele zastosowań. "Ignis" wyposażony jest w reduktor, ułatwiający nakładanie potrzebnej ilości substancji. Opakowania z HDPE/PP z przedstawionej serii gwarantują wysoki komfort użytkowania połączony z interesującym designem.

Każdego dnia, chcąc w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów, dostarczamy opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu, które umożliwiają szczelne i wyjątkowo wygodne przechowywanie różnego rodzaju substancji. Wybrane przez nas materiały do produkcji cechują się wysoką opornością na działanie zasad, kwasów oraz soli, dzięki czemu stają się doskonałą bazą do tworzenia bezpiecznych pojemników na kosmetyki o prostych i złożonych recepturach.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 168 mm
  • Gwint: 24/410

  • ← POWRÓT