Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 25 ml Ida

"Ida" zachwyca swoją prostotą, funkcjonalnością i precyzją wykonania. Dzięki niewielkiej pojemności wynoszącej 25 ml sprawdzi się podczas podróży - z łatwością zmieści się do bagażu podręcznego, do przechowania ulubionych kosmetyków. Opakowania z HDPE i PP, które proponujemy, mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Dodatkowo, zastosowane tworzywa cechują się wyjątkowo wysoką żywotnością. Wymienione cechy sprawiają, że "Ida" oraz inne punkty naszej oferty od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.

Będąc nowoczesnym producentem opakowań plastikowych, staramy się wprowadzać coraz nowsze rozwiązania w zakresie technologii wytwarzania oraz maksymalizacji trwałości naszych wyrobów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu proponujemy praktyczne i bezpieczne rozwiązania, znajdujące szerokie zastosowanie w przemyśle i nieulegające degradacji przy kontakcie z solami, kwasami i zasadami, które mogą stanowić składniki preparatów do pielęgnacji. Zapraszamy do poznania pojemnika "Ida" oraz pozostałych artykułów z kategorii.

  • Pojemność: 25 ml
  • Wysokość: 80 mm
  • Gwint: Komplet z nakrętka lub roll-on z nakrętka

  • ← POWRÓT