Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 280 ml Claudia

Do linii Claudia włączyliśmy kilka różnych wariantów pojemności tych produktów. Największy z nich, 280 ml, z gwintem 24/410, daje możliwość zastosowania kilku typów zamknięć – oprócz klasycznej nakrętki może to być również mechanizm flip-top, dzięki któremu można błyskawicznie otworzyć buteleczkę. Ten projekt opiera się na oryginalnej linii, przypominającej spłaszczoną amforę – wąską u podstawy i rozszerzającą się ku górze. Harmonijny kształt opakowań plastikowych Claudia czyni z nich uniwersalne pojemniki do wielu zastosowań w przemyśle kosmetycznym.

Urozmaicenie kształtów i włączenie do produkcji nowatorskich projektów uzyskujemy dzięki zastosowaniu najlepszych surowców – czystego granulatu takich tworzyw sztucznych, jak polietylen i polipropylen (HDPE i PP), łączących w sobie plastyczność i trwałość. Możemy również, jako producent opakowań kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem, zapewnić naszych kontrahentów, że nasze wyroby nie wchodzą w reakcje chemiczne z jakąkolwiek zawartością, wytwarzaną przez branże środków czystości, higieny i pielęgnacji.

  • Pojemność: 280 ml
  • Wysokość: 182 mm
  • Gwint: Flip-top, SP3, 24/410

  • ← POWRÓT