Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Wera

Prezentujemy pojemnik "Wera", będący jednym z najczęściej wybieranych modeli, wyposażonych w spryskiwacz. Gwarantuje skuteczne rozpylanie płynu, którego zmieści się aż 500 ml. Sprawdzi się do przechowywania środków do mycia szyb lub detergentów czyszczących zabrudzone powierzchnie. Nowoczesne opakowania na chemię gospodarczą z HDPE/PP, takie jak "Wera", stanowią inwestycję na lata, ze względu na możliwość ich ponownego wykorzystania i wymiany zakrętek, umożliwiających odmienny sposób dozowania płynu.

Nasza firma prowadzi działania, mające na celu spełnienie najbardziej wymagających potrzeb w zakresie dostarczania pojemników dla przemysłu chemicznego. Jako producent opakowań plastikowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych tworzyw od najlepszych dostawców, które gwarantują wysoką trwałość wyrobów - zarówno mechaniczną, jak i chemiczną. Te niezwykle istotne parametry zapewniają pełną satysfakcję z zakupu i wieloletniej eksploatacji artykułów dostępnych w katalogu OMEGA Plastics.

  • Pojemność: 500ml
  • Wysokość: 238mm
  • Gwint: 28/410
  • Waga: 44g

  • ← POWRÓT