Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Ala

"Ala" jest poręczną butelką, która z łatwością zmieści 500 ml dowolnego detergentu. Może zostać wykorzystana do przechowywania płynów do prania i płukania, odplamiaczy oraz innych środków o zróżnicowanej gęstości. Opakowania, których podstawowym zastosowaniem jest chemia gospodarcza, produkowane są z bardzo wytrzymałych i odpornych chemiczne tworzyw, jakimi są HDPEi PP. Gwarantują one wysoką jakość wyrobów, szczelność oraz niezwykle szerokie możliwości ich zastosowania.

Do przedstawionej butelki można dopasować nakrętkę, która spełni oczekiwania w kwestii najwygodniejszego dozowania płynu. Będąc wieloletnim producentem opakowań z polietylenu i polipropylenu, skutecznie spełniamy potrzeby naszych Klientów w zakresie dostarczania praktycznych rozwiązań w postaci uniwersalnych pojemników na środki czystości i kosmetyki. Możliwość wielokrotnego wykorzystania, brak zapachu, pełne bezpieczeństwo użytkowania to jedne z kluczowych cech oferowanych wyrobów przeznaczonych dla przemysłu chemicznego.

  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 215 mm
  • Gwint: 24/410

  • ← POWRÓT