Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 50 ml Lena

Potrzebne nieduże plastikowe opakowania kosmetyczne o prostym kształcie, z wysokim gwintem i mocnym zamknięciem? Najlepiej z nieprzezroczystego materiału, który zagwarantuje pewność przechowywania? Wśród naszych plastikowych opakowań czeka na Państwa Lena, bardzo zgrabna buteleczka o pojemności 100 ml, z wyrazistą nakrętką, gwintowaną w rozmiarze 20/415. Z pewnością producenci kosmetyków szybko znajdą zastosowanie dla jej uniwersalnych wymiarów. Można w niej zmieścić praktycznie każdy rodzaj środków higienicznych, które najlepiej sprzedają się w niewielkich objętościach.

Produkty takie coraz częściej przemieszczają się po całym świecie razem ze swoimi właścicielami. Chcielibyście Państwo zapewnić im solidne zabezpieczenie w atrakcyjnie wyglądających buteleczkach, słoiczkach i tubkach? Lena spełnia te wymogi, gdyż, jako wieloletni producent, do tworzenia naszych opakowań używamy wyłącznie surowca o oznaczeniach HDPE i PP, odpowiadającego wszystkim wymogom nowoczesnej chemii, do tego najwyższej jakości. To polietylen i polipropylen, łączące w sobie sprężystość i sztywność, dzięki czemu nasze pojemniki są bezpieczne, trwałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia.

  • Pojemność: 50 ml
  • Wysokość: 79 mm
  • Gwint: 20/415 w komplecie z nakrętka i reduktorem

  • ← POWRÓT