Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Sp1

Aby móc szczelnie zamknąć butelkę z płynnym kosmetykiem czy detergentem, niezbędna jest odpowiednia nakrętka. Tego typu wyroby proponuje doświadczony producent plastikowych zatyczek – OMEGA Plastics. Jest to polska firma, która oferuje uniwersalne nakrętki typu Sp1 z gwintem 24/410. Swoją propozycję adresuje do koncernów kosmetycznych, producentów środków ochrony roślin, płynów do naczyń, specyfików służących do prania i płukania tkanin itp.

Prezentowany produkt powstaje wyłącznie z najlepszych dostępnych materiałów, które mają pozytywny wpływ na wytrzymałość wyrobu. Nasze plastikowe nakrętki na butelki zwracają na siebie uwagę estetycznym wyglądem i łatwością użytkowania. Można dopasować je do butelek, różniących się między sobą zarówno kształtem, jak i rozmiarem.

Poza nakrętkami proponujemy Państwu opakowania z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) i polipropylenu (PP), czyli najczęściej stosowanych w przemyśle tworzyw sztucznych. Wymienione materiały są całkowicie nietoksyczne oraz nieszkodliwe dla użytkowników.