• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Hurtownia butelek plastikowych zakup od producenta – OMEGA PLASTICS

Hurtownia butelek plastikowych Omega Plastics, oferuje bogaty asortyment butelek plastikowych PP i HDPE. W ofercie znajdują się litrowe opakowania, przez pojemności 200 ml, 100 ml, 75 ml nawet do najniższej pojemności czyli malutkie buteleczki 15 ml. 

Producent, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzył produkcję opartą na technologii tworzenia opakowań w różnym kolorze, na bazie dedykowanych wymiarów lub autorskich projektów i możliwości finansowych zamawiających. 

Butelki z zakrętką, ze sprayem – tzw. tiggery, z dozownikiem czy zamykane na zatrzask – to niektóre z możliwości, w których można wybierać, patrząc na doświadczenie hurtowni i otwartość na stworzenie nowych rozwiązań w branży opakowań plastikowych. 

Jakie możliwości promocji własnej marki można uzyskać dzięki współpracy z hurtownią butelek plastikowych? Co zapewnia hurtownia we własnym zakresie, a co stoi po stronie zamawiającego, aby współpraca układała się jak należy i trwała przez długie lata, w szczęściu i satysfakcji ze wspólnych osiągnięć, budowania nowych marek kosmetycznych czy środków do pielęgnacji oraz czyszczenia.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Butelki plastikowe do dystrybucji kosmetyków, środków czyszczenia, ochrony roślin – pojemności i wzory

Butelki plastikowe, które zamawiane są prosto u producenta zajmującego się sprzedażą detaliczną i hurtową opakowań, nabierają innego znaczenia, kiedy nada im się indywidualnej etykiety, wzoru, a nawet koloru. I mimo tego, że hurtownia oferuje sprawdzone modele, kolory oraz umożliwia zamówienie produktów bez naklejek czy wytłoczeń. Dostępne pojemności są zależne od standardów produktów ustawionych na półkach w sklepie. W hurtowni można zatem nabyć zarówno buteleczki, pojemniki i mini dozowniki o pojemności 100 ml, jak i większe butelki o pojemności 300 ml, aż do 1l. 

Przy indywidualnym pomyśle na opakowanie, wystarczy zapytać producenta o możliwości produkcyjne. Najchętniej wybierana kolorystyka współczesnych trendów opiera się na białej podstawie butelki i etykiecie, lub czarnej butelce zakończonej złotą nakrętką. Łagodne linie wzoru “Ula” ma uniwersalny wzór, z pełną klasy linią i srebrną nitką w zakrętce. Wzór “Maja” charakteryzuje się butelką w kolorze soczystej zieleni, pojemnik o nazwie “Lanwin” daje efekt pękatego pojemnika, a wzór o nazwie “Kinga”, to wbrew pozorom, istnie królewskie wydanie butelki o lekko przechodzącej linii opadającej w dół od nakrętki w kolorze srebrnym lub białym.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Hurtownia butelek plastikowych Omega Plastics – czy warto wybrać opakowania z recyklingu

Producent opakowań plastikowych na kosmetyki oraz chemię gospodarczą, wypracował modele i wyspecjalizował się w butelkach typu HDPE oraz PP, które są odporne na długie oddziaływanie środków chemicznych znajdujących się w ich wnętrzach. Ponadto, butelki określane są mianem ‘eco friendly’ gdyż powstają z materiału z recyklingu, są więc dostosowane do najnowszych trendów – chcących w każdym geście poprawić jakość funkcjonowania ziemi i środowiska. 

Butelki plastikowe Omega Plastics są wygodne w użytkowaniu, natomiast ich produkcja z materiału pochodzącego z recyklingu, daje możliwość ponownego wykorzystania w produkcji, zużytych elementów plastikowych. Jako hurtownia butelek plastikowych jesteśmy dumni z wykorzystania materiałów ze zużytych sieci rybackich.

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: