• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Plastikowe słoiki – produkcja słoiczków na kosmetyki – OMEGA PLASTICS

Opakowania na kosmetyki powinny być wygodne i estetyczne. Używając na co dzień wielu kosmetyków i preparatów do pielęgnacji włosów, skóry, czy paznokci, warto mieć na uwadze ekologię i aspekt środowiskowy. Tony śmieci powstają każdego dnia. Aby pomóc zmniejszyć ich ilość, warto wprowadzić do swojego domu i życia, opakowania plastikowe na kosmetyki. 

Po zużyciu płynów do kąpieli, żeli do ciała, szamponów lub mydła w płynie, taki pojemnik wystarczy ponownie uzupełnić, aby służył przez kolejne miesiące czy lata użytkowania. Słoiczki na kosmetyki, wykonane z polipropylenu i polietylenu umożliwiają dobór zestawu opakowań, które zachowują jednolity styl i wprowadzają do aranżacji łazienki jednakowy wzór i kolorystykę. Jednak plastikowe buteleczki mogą doskonale zastąpić kosmetyki przechowywane w słoiczkach, a do tego są znacznie bardziej uniwersalne do ponownego wykorzystania.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Słoiczki na kosmetyki – dlaczego warto je nabyć do swojego domu lub firmy?

Słoiczki na kosmetyki, są wyborem producentów kosmetyków, którzy potrzebują opakowań do dystrybucji swoich wyrobów. Przy dużych nakładach kosmetycznych (znanych lub mniej znanych marek), wytworzone opakowania, mogą nie spełniać norm, adekwatnych do szybkiej utylizacji odpadów. Wychodzą temu naprzeciw rozwiązania oparte na możliwości wprowadzenia opakowań do ponownego wykorzystania, czyli recyklingu. 

Rzadziej nabywane są na indywidualne zamówienie, aby móc zagospodarować przestrzeń własnej łazienki, gdzie ilość rodzajów i specyfiki poszczególnych butelek i kosmetyków kupowanych w sklepach, ujednolicić można w jeden spójny, wygodny i efektowny zestaw do łazienki. Kupując produkt w sklepie, jak np. pasta do zębów czy mydło w płynie umieszczone w woreczku (do uzupełnienia butelki) – to opakowania, które zużywane każdego dnia, mogą nie prezentować się dobrze (nie wspominając o wygodzie użytkowania). Można to zmienić, przenosząc całą zawartość produktu, do trwałego pojemnika.

Producent Omega Plastic, oferuje wiele wzorów butelek, dozowników oraz tub. Różne kolory białe czerwone, w barwach pastelowych, a na życzenie klienta i indywidualne zamówienia, także w barwie oczekiwane. Opakowania na środki pielęgnacyjne, to rozwiązania uzupełniające produkcję własnych kosmetyków naturalnych, które sprzedawane indywidualnie, nabiorą innego znaczenia i zachowają trwałość wypełnionej wewnątrz zawartości.

Kosmetyki w butelkach plastikowych Omega Plastic – co można w nich umieścić?

Butelki, tuby i pojemniki plastikowe Omega Plastic, to rozwiązania do aplikowania kosmetyków, płynnych, stałych lub półpłynnych. Są nimi m.in. żele do kąpieli i twarzy, balsamy do ciała i oliwki, szampony do włosów oraz odżywki do włosów, mydła w płynie, perfumy, kremy, płyny do demakijażu i pielęgnacji cery, toniki i płyny micelarne. Ponadto, poza kosmetykami, butelki plastikowe na kosmetyki to przydatne rozwiązanie do aplikowania produktów i środków czyszczących. Umieszczone w butelkach płyny i żele do czyszczenia łazienki, kuchni lub tapicerek, można wygodnie użytkować każdego dnia, bez tworzenia kolejnych plastikowych śmieci. Zakupione pojemniki, z których można zbudować swój indywidualny zestaw kosmetyków i środków czyszczących, mogą być oparte na dozownikach, spraych, butelkach z pompką do pianek czyszczących, z aplikatorami i zakrętkami, które zamkną każdy produkt w szczelnym opakowaniu.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Miejsca, gdzie można zastosować opakowania plastikowe na kosmetyki Omega Plastics?

Najczęściej wybieranymi miejscami, do których zamawiane są opakowania plastikowe na kosmetyki, są drogerie, osiedlowe sklepiki, pensjonaty, aparthotele, hotele, mieszkania na wynajem, mieszkania i apartamenty na doby, obiekty SPA, siłownie, szpitale, gabinety lekarskie i weterynaryjne, domy kultury, teatry, kina, centra handlowe, czy mieszkania pracownicze. 

Często wybierają je również kawiarnie, restauracje, bistra, do swojego asortymentu, związanego z aranżacją wnętrz toalet, czy zaplecza pracowniczego. Patrząc po budowie opakowań kosmetycznych, ich zawartość może być zupełnie inna niż docelowy zakres użytkowania.

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: