• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Słoiki plastikowe

Omega Plastics to producent słoików plastikowych, do których wykonania wykorzystano najwyższej klasy tworzywo sztuczne. Dzięki temu opakowania są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dbamy o to, aby każdy wyprodukowany przez nas słoik plastikowy był szczelny, nie przeciekał i nie pękał, a przechowywane w nim produkty nie wchodziły w reakcje z jego powierzchnią. W produkowanych przez nas opakowaniach można przechowywać zarówno ciecze, jak i proszki.

Słoiki plastikowe producent

Oferujemy niezwykle bogaty i różnorodny asortyment, który będzie odpowiadał zapotrzebowaniu naszych klientów. Na życzenie klienta na słoikach możemy nadrukować dowolną treść, na przykład logo lub dodać wybrany grawer. Dzięki własnemu parkowi maszyn możemy wyprodukować dowolną ilość produktu, dopasowaną do twoich potrzeb. Plastikowe słoiki, które produkujemy, bardzo łatwo się napełnia. Posiadają one różne wielkości, pojemności i kształty. Nasze produkty powstają z nietoksycznego plastiku, który jest bezpieczny i nie reaguje z żywnością, czy kosmetykami. Dzięki temu nasze opakowania są szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i ogrodniczym.

Oferta Omega Plastics

Oferta, jaką prezentujemy, obejmuje także różnego typu nakrętki, zakrętki, atomizery i pompki, pasujące do różnych rozmiarów gwintów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci przy złożeniu zamówienia i odpowiemy na wszelkie pytania. Służymy radą i pomocą naszym klientom.