Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 180 ml Nina

Z dumą prezentujemy Ninę – pojemnik do zadań specjalnych. Całkiem spora pojemność przy smukłym, płaskim kształcie pozwala umieścić w nim zawartość, która dopasuje się do kształtu każdej damskiej torebki ze środkami upiększającymi. To jedno z tych opakowań kosmetycznych, które dzięki uniwersalnemu gwintowi 24/410 można zamówić z dowolną nakrętką. Jedną z nich może być atomizer, który, jako producent opakowań plastikowych z HDPE i PP, polecamy do konfekcjonowania lotionów, odżywek i innych płynów do pielęgnacji.

Nina, podobnie jak wszystkie nasze produkty z polietylenu i propylenu, gwarantuje wysoki poziom trwałości oraz szczelności. Dzięki zastosowaniu tworzyw o najwyższej jakości, produkty z naszych linii są odporne na działanie większości soli, kwasów i zasad używanych w przemyśle kosmetycznym i na rynku środków czystości. Każda nasza buteleczka, wyposażona w mechanizm aplikacyjny, zdobywa uznanie kontrahentów niezawodnością i atrakcyjnym kształtem, dzięki czemu produkcja pojemników kosmetycznych w naszej firmie musi sprostać licznym zamówieniom.

  • Pojemność: 180 ml
  • Wysokość: 147 mm
  • Gwint: 24/410

  • ← POWRÓT