Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Top

Przedstawiona butelka z tworzywa sztucznego o nazwie "Top" stanowi produkt o uniwersalnym zastosowaniu i nowoczesnym kształcie. Pojemność oferowanych opakowań kosmetycznych wynosi 200 ml, która w zupełności wystarcza do codziennego stosowania preparatów do pielęgnacji. Uniwersalność pojemnika przejawia się w możliwości zamontowania różnych nakrętek, między innymi nakrętki pianotwórczej oraz przechowywaniu dowolnych kosmetyków w postaci płynu.

Zarówno "Top", jak i pozostałe nasze wyroby wykonane są z tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców możliwa jest produkcja opakowań z polipropylenu i polietylenu, które spełniają najwyższe standardy czystości i bezpieczeństwa. Przedstawiony pojemnik będzie odporny na działanie zasad, kwasów, soli, zachowa wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Opakowania kosmetyczne z PP i HDPE stanowią najlepszy produkt do bezpiecznego przechowywania preparatów do pielęgnacji - zachęcamy więc do zapoznania się z pozostałymi wyrobami naszej oferty.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 167 mm
  • Gwint: D43

  • ← POWRÓT