Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

24/410

OMEGA Plastics to firma z wieloletnim stażem, której specjalnością są produkowane opakowania z PP i HDPE oraz plastikowe nakrętki na butelki z gwintem 24/410. Tworzone są za pomocą nowoczesnych urządzeń, a ich projektami zajmują się tylko wykwalifikowani specjaliści. Powstają z tworzyw sztucznych, które są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Wykorzystywane są przez przedstawicieli branży kosmetycznej i firmy zajmujące się produkcją chemii gospodarczej oraz środków ochrony roślin. Wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Dzięki nim, znajdujący się w butelce produkt na długo zachowuje swoją świeżość.

Jako doświadczony producent nakrętek plastikowych zapewniamy, że oferowane artykuły cechują się wyjątkową wytrzymałością i szczelnością. Naszą specjalnością są również niestandardowe rozwiązania, będące dokładnym odwzorowaniem pomysłów lub projektów dostarczanych przez Klientów. Realizujemy je dzięki posiadanemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zaangażowaniu procujących dla OMEGA Plastics specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą pasją i zaangażowaniem.