• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Nowa linia kosmetyków – szybki start – najlepszy producent

Opakowanie to kluczowy element każdego produktu kosmetycznego. Od jego wyglądu bardzo często zależy to, czy klient zdecyduje się na zakup danego wyrobu. Chcąc w krótkim czasie wypuścić na rynek nową linię kosmetyków, w pierwszej kolejności należy znaleźć profesjonalnego producenta opakowań kosmetycznych.

Omega Plastics – profesjonalny producent opakowań kosmetycznych

Jeśli chcesz wystartować z nową linią kosmetyków, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy polskim producentem opakowań plastikowych oraz nakrętek dla branży kosmetycznej. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wypracować niezwykle korzystne warunki współpracy z kontrahentami. Na uwagę zasługuje tutaj także profesjonalna kadra pracownicza, nowoczesny park maszynowy oraz nieprzerwana kontrola procesów technologiczno — produkcyjnych, które stanowią gwarancję najwyższej jakości naszych wyrobów. Potwierdzeniem solidności i klasy oferowanych opakowań jest zaufanie i rekomendacje nieustannie poszerzającego się grona stałych klientów.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Wybór tworzywa dla opakowania

Co jeszcze warto wiedzieć na temat opakowań produktów kosmetycznych od Omega Plastics? Produkowane są one z PP i HDPE. To materiały niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezpieczne w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą w reakcję z zawartym wewnątrz opakowania kosmetykiem, dzięki czemu nie mają wpływu na jego właściwości.

Kształt i pojemność opakowania kosmetycznego

Ze względu na swoje właściwości chemiczne wyżej wymienione tworzywa znajdują zastosowanie w przypadku wielu opakowań różniących się od siebie zarówno wymiarami, jak i kształtem, kolorem czy pojemnością. W ofercie firmy znajdują się pojemniki kosmetyczne na szampony, odżywki, żele i balsamy do ciała, zasypki, żele do twarzy, kremy do opalania, oliwki, płyny do płukania ust, mleczka do demakijażu, toniki, zmywacze do paznokci oraz wiele innych. Produkujemy opakowania do kosmetyków z nakrętkami, pompkami, dozownikami, nasadkami, spray’ami i innego rodzaju zamknięciami.

Indywidualne projekty opakowań

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na skorzystanie z usług Omega Plastics? Firma nie tylko produkuje opakowania kosmetyczne według z góry ustalonych wzorów i kolorów. Jest ona w stanie zaproponować szerokie możliwości w zakresie realizacji projektów niestandardowych, tworzonych na bazie indywidualnych wymagań Klientów — zaczynając od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, aż po uruchomienie produkcji i dostawę opakowań. Omega Plastics gwarantuje kompleksowość, pełen profesjonalizm świadczonych usług oraz fachową pomoc doradczą w zakresie doboru dostępnych rozwiązań i produktów.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Gwarancja szybkości wyceny i startu produkcji

Gwarantujemy profesjonalną wycenę w przeciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Szybki start produkcji opakowań uzyskamy korzystając z naszych gotowych wzorów opakowań kosmetycznych.

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: