• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Nowa linia kosmetyków – szybki start – najlepszy producent

Opakowanie to kluczowy element każdego produktu kosmetycznego. Od jego wyglądu bardzo często zależy to, czy klient zdecyduje się na zakup danego wyrobu. Chcąc w krótkim czasie wypuścić na rynek nową linię kosmetyków, w pierwszej kolejności należy znaleźć profesjonalnego producenta opakowań kosmetycznych.

Omega Plastics – profesjonalny producent opakowań kosmetycznych

Jeśli chcesz wystartować z nową linią kosmetyków, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy polskim producentem opakowań plastikowych oraz nakrętek dla branży chemii gospodarczej i chemicznej. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wypracować niezwykle korzystne warunki współpracy z kontrahentami. Na uwagę zasługuje tutaj także profesjonalna kadra pracownicza, nowoczesny park maszynowy oraz nieprzerwana kontrola procesów technologiczno — produkcyjnych, które stanowią gwarancję najwyższej jakości wyrobów. Potwierdzeniem solidności i klasy oferowanych opakowań jest zaufanie i rekomendacje nieustannie poszerzającego się grona stałych klientów.

Wybór tworzywa dla opakowania

Co jeszcze warto wiedzieć na temat opakowań produktów kosmetycznych od Omega Plastics? Produkowane są one z PP i HDPE. To materiały niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezpieczne w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą w reakcję z zawartym wewnątrz opakowania kosmetykiem, dzięki czemu nie wpływają na jego właściwości.

Kształt i pojemność opakowania kosmetycznego

Ze względu na swoje właściwości chemiczne znajdują one zastosowanie w przypadku wielu produktów różniących się od siebie zarówno wymiarami, jak i kształtem, kolorem czy pojemnością. W ofercie firmy znajdują się pojemniki kosmetyczne na szampony, odzywki, żele i balsamy do ciała, zasypki, żele do twarzy, kremy do twarzy, kremy do opalania, oliwki, płyny do płukania ust, mleczka do demakijażu, toniki, zmywacze do paznokci oraz tusze do rzęs. Produkujemy opakowania do kosmetyków z nakrętkami, pompkami, dozownikami, nasadkami, spray’ami i innego rodzaju zamknięciami.

Indywidualne projekty opakowań

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na skorzystanie z usług Omega Plastics? Firma nie tylko produkuje opakowania kosmetyczne według z góry ustalonych wzorów i kolorów. Jest ona w stanie zaproponować szerokie możliwości w zakresie realizacji projektów niestandardowych, tworzonych na bazie indywidualnych wymagań klientów — zaczynając od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, aż po uruchomienie produkcji i dostawę opakowań. Omega Plastics gwarantuje kompleksowość, pełen profesjonalizm świadczonych usług oraz fachową pomoc doradczą w zakresie doboru dostępnych rozwiązań i produktów.

Gwarancja szybkości wyceny i startu produkcji

Gwarantujemy profesjonalną wycenę w przeciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Szybszy start produkcji opakowań uzyskamy korzystając z naszych gotowych wzorów opakowań kosmetycznych.  

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: