• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Kosmetyki hotelowe – spersonalizuj opakowania na kosmetyki w swoim hotelu

Pozytywny odbiór hotelu przez jego gości kreuje nie tylko profesjonalna i życzliwa obsługa czy efektowny wystrój. Magia i klimat tego rodzaju miejsc budowane są dbałością o szczegóły. Jednym z nich są kosmetyki hotelowe, które wykorzystane w odpowiedni, sposób, pozwalają na stworzenie przewagi konkurencyjnej i precyzyjnie ukierunkowanego marketingowego przekazu. Jak wykorzystać je do budowania hotelowej marki? Zainwestować w spersonalizowane opakowania!

Kosmetyki w personalizowanych opakowaniach

Kosmetyki hotelowe to świetny pomysł na subtelną, a przy tym skuteczną promocję marki. Pozwala ona budować przywiązanie klienta do hotelowego brandu, a także utrwala go w pamięci gości. Chcąc wykorzystać promocyjny wymiar tego gadżetu należy jednak nie tylko zadbać o jakość kosmetyków, ale także opakować je w spersonalizowane pojemniki, sygnowane logotypem hotelowej marki. W ofercie naszej firmy jako producenta znajdziesz szeroki wybór opakowań plastikowych o różnych pojemnościach, które docelowo możesz spersonalizować wieloma technikami znakowania – lokalizując na nich logotyp lub claim swojej firmy.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Kosmetyki personalizowane – na co zwrócić uwagę?

Chcąc dostarczyć gościom tego rodzaju wartość dodaną, do pobytu w Twoim hotelu, a przy tym postawić na skuteczną formę promocji, zwróć uwagę na kilka czynników, warunkujących efekty reklamowe działań:

  • wybierz wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki – najlepiej preparaty oparte na naturalnych składnikach, które pozbawione są parabenów, SLS-ów i innych chemicznych, sztucznych składników, mogące skutkować reakcjami alergicznymi u gości i odnieść odwrotny do zamierzonego skutek wizerunkowy,
  • postaw na odpowiadające wizerunkowi Twojego hotelu opakowanie – zadbaj o to, by nie tylko pasowało ono do planowanej pojemności kosmetyków, ale także było barwione na odpowiedni kolor, miało określoną konstrukcję i formę, która będzie pasowała do całej identyfikacji wizualnej Twojego brandu. Wybieraj spośród przezroczystych i minimalistycznych wzorów lub barwionych na wybrany kolor i efektownych kształtów,
  • zadbaj o odpowiednią technikę znakowania – możesz wybrać personalizację kosmetyków przy pomocy etykiety, która zostanie zaprojektowana w oparciu o Twój projekt graficzny lub nadrukować interesującą Cię grafikę bezpośrednio na butelce. Druga metoda daje zdecydowanie więcej możliwości, zapewnia większą trwałość znakowania, a także szansę pokrycia projektem większej powierzchni,
  • zwróć uwagę na przekaz – pamiętaj, że claim czy tekst, którym ozdobisz opakowanie kosmetyków hotelowych powinien być jasnym przekazem marketingowym, który goście hotelowi natychmiast skojarzą z Twoją marką – dobrze przemyśl więc znakowaną treść,
  • postaw na jakość – wybierając opakowanie na swoje kosmetyki zwróć uwagę na parametry tworzywa, z którego zostało wykonane i sposób zamykania – tylko solidne i jakościowe opakowanie będzie skutecznym narzędziem marketingowych. Nieestetyczne i przeciekające butelki z hotelowym szamponem przyniosą marketingowo odwrotny skutek od zamierzonego.

Personalizowane opakowania na kosmetyki hotelowe – dlaczego warto?

Hotelowe kosmetyki w personalizowanych opakowaniach to bardzo praktyczne gadżety, które pełnią skuteczną, a przy tym bardzo subtelną funkcję reklamy. Pozwalają one nie tylko promować Twoją markę, ale także są skutecznym sposobem na podniesienie standardu pobytu w obiekcie. Ta, relatywnie tania, forma promocji pozwoli dodać Twojemu hotelowi prestiżu, a przy tym będzie utrwalać jego najwyższą jakość w świadomości odbiorców. Pamiętaj jednak, by decydując się na tego rodzaju gadżet reklamowy, precyzyjnie przeanalizować dobierane produkty i maksymalnie wykorzystać płynącą z nich możliwość reklamy.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Poszukujesz wysokiej jakości opakowań na kosmetyki hotelowe, które nie tylko spełnią najwyższe standardy trwałości, ale także będą wizualną ozdobą hotelowej przestrzeni, dając przy tym szerokie możliwości personalizacji? Jesteśmy producentem opakowań kosmetycznych, więc znajdziesz je w naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu.

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: