• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Opakowania do samolotu – butelki plastikowe 100ml – producent

Podróż samolotem wiąże się z nieco bardziej skomplikowanym sposobem pakowania niż w przypadku przemieszczania się samochodem. Ogranicza nas nie tylko bagaż rejestrowany, którego wymiary i waga są ściśle określone, ale także tzw. bagaż podręczny. Ten, mniejszy pakunek, bierzemy ze sobą na pokład samolotu i oprócz wymogów odnośnie jego wielkości, musimy liczyć się z szeregiem obostrzeń w zakresie przewożonych w nim produktów – w tym kosmetyków i płynów. Jak pakować się do bagażu podręcznego? Czego nie wolno w nim przewozić? I przede wszystkim: jakie plastikowe opakowania na kosmetyki do samolotu będą nam potrzebne?

Bagaż do samolotu – wymogi

Udając się w podróż samolotem możemy spotkać się z dwoma rodzajami bagażu – rejestrowanym, za który musimy każdorazowo dopłacić kwotę zależną od jego wagi i wymiarów, oraz bagażem podręcznym.
Ten drugi nie wymaga dodatkowych opłat, ale jego zawartość jest obostrzona znacznie bardziej restrykcyjnymi zasadami. Oprócz odpowiednich wymiarów, bagaż podręczny nie może zawierać ostrych narzędzi np. noży, nożyczek, ale także pilników do paznokci, z kolei przewożenie w nim kosmetyków i innych płynów wiąże się z koniecznością pakowania ich w opakowania plastikowe o pojemności do 100 ml. Dodatkowo substancje płynne w pojemnikach powinny zostać zapakowane w przezroczysty woreczek o pojemności 1 l.

To istotne szczególnie, jeśli planujemy zabrać ze sobą w podróż kosmetyki posiadane w domu – nie chcemy tracić na miejscu docelowym czasu na zakup nowych, których nie zdążymy zużyć w pełni podczas kilkudniowego wypadu. To także możliwość zabrania ze sobą ulubionych produktów, które zagranicą mogę być niedostępne oraz ekonomicznego i ekologicznego podejścia do tematu, które pozwala uniknąć marnowania zakupionych kosmetyków czy leków.

Sprawdź ofertę naszych butelek


Kontrola osobista – pojemniki na płyny do samolotu

Każdorazowo podczas kontroli bezpieczeństwa musimy wyjąć zapakowane, w opisany powyżej sposób, produkty i okazać je obsłudze lotniska. Oczywiście obostrzenia te nie dotyczą bagażu rejestrowanego, który przewożony jest w luku bagażowym samolotu. Jeśli jednak planujemy wybrać się na krótki wypad, np. weekend, dopłacanie dość sporych kwot za bagaż rejestrowany może okazać się bezcelowe, a wymagania związane z pakowaniem w podręczny będą dla nas naprawdę istotne.

Pojemniki do 100 ml do samolotu

Nakaz przewozu substancji płynnych w bagażu podręcznym w pojemnikach do 100 ml nie tyczy się tylko wody czy leków – kontrola bezpieczeństwa zakwestionuje każdą substancję płynną lub półpłynną, która będzie przewożona w większym pojemniku. Oznacza to, że musimy w tego rodzaju opakowaniach mieć wszelkiego rodzaju kosmetyków: żele pod prysznic, perfumy, szampony i wiele innych. Pamiętajmy o tym, że za substancję płynną uznawane będą także odżywki do włosów, kremy, tusz do rzęs i wszystko to, co pozornie może nie kojarzyć nam się z taką formą. Chcąc bezpiecznie przewozić produkty kosmetyczne i uniknąć sytuacji, w której okaże się, że musimy pozostawić ulubione perfumy na lotnisku, powinniśmy zaopatrzyć się w tego rodzaju pojemniki.

Sprawdź ofertę naszych butelek

– nowości

Opakowania do samolotu – nie tylko 100 ml

Jesteśmy producentem najwyższej jakości plastikowych opakowań przystosowanych do przewożenia w bagażu podręcznym, podczas podróży samolotem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pojemników o różnych litrażach – oznacza to, że możesz nabyć u nas nie tylko 100 ml butelki np. na szampon, ale także mniejsze pojemniki, w których bez problemu przechowasz krem, maść czy inne, drobne ilości kosmetyków i leków. Różne pojemności plastikowych opakowań, które oferujemy są przystosowane do wielu produktów (do 100 ml), gwarantują szczelność i trwałość, a przy tym dają pewność, że bez problemu przejdziesz z nimi kontrolę osobista na lotnisku. Oferowane przez nas pojemniki do 100 ml do samolotu są produkowane z najwyższej jakości, bezpiecznych dla organizmu człowieka, rodzajów tworzyw.

Tego rodzaju opakowania plastikowe stanowią wzbogacenie oferty produktowej sklepów kosmetycznych, drogerii i innych, podmiotów oferujących akcesoria podróżnicze.

Zobacz, co podobnego kupili inni klienci: